Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grosfillex US24D879 VanGuard Exterior Table Top 24" X 32" Rectangular - 1/Case
| Manufacturer | Grosfillex |
|---|---|
| Model Number | US24D879 |
| Manufacturer Part # | US24D879 |
| Width (long side) | 32" |
| Depth (short back) | 24" |
| Shape | Rectangular |
| Width | 32" |
| Depth | 24" |
| Weight | 20.96 lbs |
| UPC | 14306951546 |
| Made in Germany | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Grosfillex, US24D879, VanGuard Exterior Table Top, 24" x 32", rectangular, with assembly rails, warp, burn, fade, scratch, heat & UV resistant, poplar veneer board with HPL coating, moonscape, Made in Germany (Packed By: 1 Each)
Certifications
Certifications
Made in Germany
This item was made in Germany.
