Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grosfillex UT046096 Plazza Stacking Barstool Window Back Design Aluminum Seat And Frame - 2/Case
| Manufacturer | Grosfillex |
|---|---|
| Model Number | UT046096 |
| Manufacturer Part # | UT046096 |
| Arms | Armless |
| UPH | None |
| Height | 47.5" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 34.59 lbs |
| UPC | 14306951423 |
About this item
Product Details
Product Details
Grosfillex, UT046096, Plazza Stacking Barstool, window back design, aluminum seat and frame, footrest, powder coated finish, glacier white, Made in China (priced per each, packed 2 each per carton) (Packed By: 2 Each Per Case)
