$358.95
$611.95
Compare Price
You save
$253.00
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GSW USA AAR-2022F All Welded Aluminum Pan Transport Cart 20.25"W X 26.50"D X 34"H
Item:
#1819865
Technical details
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | AAR-2022F |
| Manufacturer Part # | AAR-2022F |
| Construction | Aluminum |
| Height | 24" - 30" |
| Height | 34" |
| Width | 20.25" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 15 lbs |
GSW USA AAR-2022F All Welded Aluminum Pan Transport Cart 20.25"W X 26.50"D X 34"H
$358.95
$611.95
You save
$253.00
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, AAR-2022F, All welded aluminum pan transport cart, 20.25"W x 26.50"D x 34"H