FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GSW USA CTD-30-DA2020 Flat Top Drawer Cabinet 30" X 25-1/2" X 35" 18 Gauge Polished Stainless Steel
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | CTD-30-DA2020 |
| Manufacturer Part # | CTD-30-DA2020 |
| Construction | Stainless Steel |
| Width (side - side) | 29" |
| Height | 35" |
| Depth | 24" |
| Height | 35" |
| Width | 30" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 85 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, CTD-30-DA2020, Flat Top Drawer Cabinet, 30" x 25-1/2" x 35", 18 gauge polished stainless steel, top reinforced with welded-on hat channel, sound deadened between top & channels, stainless steel construction, bullet feet