FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GSW USA DS-B1448 Double Overshelf Adjustable 48"L X 15-1/4"W X 48"H O.A.
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | DS-B1448 |
| Manufacturer Part # | DS-B1448 |
| Depth (front - back) | 14" |
| Construction | Stainless Steel |
| Shelves | Double |
| Width (side - side) | 37" - 48" |
| Height | 48" |
| Width | 48" |
| Depth | 15.25" |
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, DS-B1448, Double Overshelf, adjustable, 48"L x 15-1/4"W x 48"H O.A., (2) posts, stainless steel construction
