Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GSW USA SC-2020 Sink Cover Fits 20" X 20" Compartments Stainless Steel
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | SC-2020 |
| Manufacturer Part # | SC-2020 |
| Construction | Stainless Steel |
| Size | For 20" X 20" Sink |
| Height | 1" |
| Width | 21.25" |
| Depth | 19.75" |
| ETL | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, SC-2020, Sink Cover, fits 20" x 20" compartments, stainless steel, ETL
Certifications
ETL
This item has been evaluated by Edison Testing Laboratories (ETL) and has been found to meet or exceed electrical and gas safety standards.