$266.72
$434.16
Compare Price
You save
$167.44
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GSW USA SD-1818B Scrap Basket 17-1/2" X 17-1/2" For 18" X 18" Sink Bowl
Item:
#1081241
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | SD-1818B |
| Manufacturer Part # | SD-1818B |
| Type | Scrap Basket |
| Height | 6.38" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Weight | 13 lbs |
GSW USA SD-1818B Scrap Basket 17-1/2" X 17-1/2" For 18" X 18" Sink Bowl
$266.72
$434.16
You save
$167.44
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, SD-1818B, Scrap Basket, 17-1/2" x 17-1/2", for 18" x 18" sink bowl
