FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GSW USA ST-3WSE-120 Stainless Steel Electric Sealed Well Hot Food Table (3 Wells)
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | ST-3WSE-120 |
| Manufacturer Part # | ST-3WSE-120 |
| Base Finish | Stainless Steel |
| Overall Width (side - side) | 25" - 30" |
| Top Construction | Stainless Steel |
| Height | 35" |
| Width | 30.38" |
| Depth | 44" |
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, ST-3WSE-120, stainless steel Electric Sealed Well Hot Food Table (3 Wells), 30.38"W x 44"D x 35"H, enclosed base, stainless steel construction
