Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GSW USA ST-H42CS 42" Stainless Steel Overhead Ceramic Infrared Food Warmer 6"W X 42"D X 2.50"H
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | ST-H42CS |
| Manufacturer Part # | ST-H42CS |
| Top Construction | Stainless Steel |
| Base Finish | Stainless Steel |
| Height | 2.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 42" |
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, ST-H42CS, 42" stainless steel Overhead Ceramic Infrared Food Warmer, 6"W x 42"D x 2.50"H, enclosed base, stainless steel construction