FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
GSW USA WS-PT2460 Pass Through Shelf 60"W X 24"D X 5-1/2"H Turned Down Edges
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | WS-PT2460 |
| Manufacturer Part # | WS-PT2460 |
| Type | Single |
| Width (side - side) | 60" |
| Construction | Stainless Steel |
| Depth (front - back) | 24" |
| Width | 60" |
| Depth | 24" |
| Weight | 63 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, WS-PT2460, Pass Through Shelf, 60"W x 24"D x 5-1/2"H, turned down edges, includes triangle shaped mounting brackets & screws
