Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GSW USA WSE-24BD Shelving Bracket Wall Mount 26"
Item:
#1819642
Technical details
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | WSE-24BD |
| Manufacturer Part # | WSE-24BD |
| Depth (front - back) | 26" Deep |
| Finish | Epoxy Coated, Green |
| Height | 9" |
| Depth | 26" |
| NSF | Yes |
GSW USA WSE-24BD Shelving Bracket Wall Mount 26"
$63.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, WSE-24BD, Shelving Bracket, wall mount, 26", double bracket, green epoxy, NSF
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
