Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GSW USA WT-EE3060US Undershelf 60''W X 30''D Galvanized Steel
Item:
#805074
Technical details
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | WT-EE3060US |
| Manufacturer Part # | WT-EE3060US |
| Construction | Galvanized |
| Table Width (side - side) | 60" Wide (side - Side) |
| Table Depth (front - back) | 30" |
| Width | 60" |
| Depth | 30" |
GSW USA WT-EE3060US Undershelf 60''W X 30''D Galvanized Steel
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, WT-EE3060US, Undershelf, 60''W x 30''D, galvanized steel, for economy work table-EE
