Free Shipping
Free Shipping
$637.32
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GSW USA WT-P1872US Stainless Steel Undershelf For 18" X 72'' Work Table 18"W X 72"D X "H
Item:
#1819472
Technical details
| Manufacturer | GSW USA |
|---|---|
| Model Number | WT-P1872US |
| Manufacturer Part # | WT-P1872US |
| Table Width (side - side) | 72" Wide (side - Side) |
| Table Depth (front - back) | 18" |
| Construction | Stainless Steel |
| Width | 18" |
| Depth | 72" |
GSW USA WT-P1872US Stainless Steel Undershelf For 18" X 72'' Work Table 18"W X 72"D X "H
$637.32
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GSW USA, WT-P1872US, stainless steel Undershelf for 18" x 72'' Work Table, 18"W x 72"D x "H