Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
H & K International E-6-11-4 Fire Retarder Eval Coil
Item:
#1845768
Technical details
| Manufacturer | H & K International |
|---|---|
| Model Number | E-6-11-4 |
| Manufacturer Part # | E-6-11-4 |
| Height | 4.5" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 23" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
H & K International E-6-11-4 Fire Retarder Eval Coil
$665.66
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
H & K International E-6-11-4 Fire Retarder Eval Coil