$47.83
$76.76
Compare Price
You save
$28.93
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
H & K International H-4-39-14 Door Gasket 23 3/16 X 24 1/8
Item:
#1196301
Technical details
| Fits with Manufacturer | H & K International |
|---|---|
| Model Number | H-4-39-14 |
| Manufacturer Part # | H-4-39-14 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
H & K International H-4-39-14 Door Gasket 23 3/16 X 24 1/8
$47.83
$76.76
You save
$28.93
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
H & K International H-4-39-14 Door Gasket 23 3/16 X 24 1/8