Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
H & K International P-1-311-CR Current Relay For P 1
Item:
#1482501
Technical details
| Manufacturer | H & K International |
|---|---|
| Model Number | P-1-311-CR |
| Manufacturer Part # | P-1-311-CR |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
H & K International P-1-311-CR Current Relay For P 1
About this item
Product Details
Product Details
H & K International P-1-311-CR Current Relay For P 1
