Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 250008501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 250008501 Brush & Spring Set Of 2
Item:
#1181216
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 250008501 |
| Manufacturer Part # | 250008501 |
| Height | 3" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 250008501 Brush & Spring Set Of 2
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 250008501 Now Sold As Set Of 2 Brushes & 2 Springs., Hamilton Beach936 941 948 950

