Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 260022500
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 260022500 Plug Gfci M#s 97500/97510
Item:
#1178708
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 260022500 |
| Manufacturer Part # | 260022500 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 260022500 Plug Gfci M#s 97500/97510
$74.50
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 260022500 Color Black, Material Plastic, Voltage 120 V Ac, Amp 15, Type Class A, Ul Listed Y
