Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 280008800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 280008800 Pin Brush(glass Washer)
Item:
#1321138
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 280008800 |
| Manufacturer Part # | 280008800 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 280008800 Pin Brush(glass Washer)
$7.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 280008800 Pin Brush(glass Washer)