Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 30479110500 Bumper 3/8h Recessed Hole F/scr
Item:
#1138842
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 30479110500 |
| Manufacturer Part # | 30479110500 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 30479110500 Bumper 3/8h Recessed Hole F/scr
$5.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 30479110500 Bumper Foot Black 1/2" H X 3/4" Dia Rubber Round 1/8", Hole Recessed For Screw, Includes Screw, Hamilton Beach 936 941 950

