$379.00
$652.00
Compare Price
You save
$273.00
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 37560
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 37560 60 Cup Rice Cooker 120v
Item:
#1326901
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 37560 |
| Manufacturer Part # | 37560 |
| Height | 15.4" |
| Width | 18.1" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 25.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 37560 60 Cup Rice Cooker 120v
$379.00
$652.00
You save
$273.00
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 37560 60 Cup Rice Cooker 120v
