Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 41060081803
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 41060081803 Screw
Item:
#1178866
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 41060081803 |
| Manufacturer Part # | 41060081803 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 41060081803 Length 1 1/16", 27 Mm, Width 5/16", 8 Mm, Plating Zinc-plated, Type Phillips Head, Thread 8-18 X 15/16"

