$8.30
$11.82
Compare Price
You save
$3.52
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 596702
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 596702 Reamer Grapefruit
Item:
#1132822
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 596702 |
| Manufacturer Part # | 596702 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 596702 Reamer Grapefruit
$8.30
$11.82
You save
$3.52
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 596702 Color White, Material Plastic, Height 2 1/8", 54 Mm, Outer Diameter 3 1/8", 79 Mm
