Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 950012700
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 950012700 Brush & Spring Clamshell 2 Pk
Item:
#1178710
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 950012700 |
| Manufacturer Part # | 950012700 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 950012700 Brush & Spring Clamshell 2 Pk
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 950012700 Length 1" Block, 25 Mm Block, Width 3/8", 10 Mm, Sold In Quantities Of Pair
