Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 967000125
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 967000125 On/off Switch W/boot
Item:
#1437452
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 967000125 |
| Manufacturer Part # | 967000125 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 967000125 On/off Switch W/boot
$7.87
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 967000125 On/off Switch W/boot