Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 990075400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 990075400 Container 64 Oz Poly Hbh650/ce
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 990075400 |
| Manufacturer Part # | 990075400 |
| Height | 10" |
| Width | 7" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 990075400 Color Clear, Material Polycarbonate, Width 5 7/8", 149 Mm, Height 9 3/16", 233 Mm, Capacity 64 Oz
