Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 990151900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 990151900 Control Board (230v Only)
Item:
#1437729
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 990151900 |
| Manufacturer Part # | 990151900 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 990151900 Control Board (230v Only)
$174.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 990151900 Control Board (230v Only)