KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 990213400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 990213400 Lid Jar
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 990213400 |
| Manufacturer Part # | 990213400 |
| Height | 1.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 990213400 Jar Lid, Color Black, Depth 1" 25 Mm, Length 6-1/4" 159 Mm, Material(s) Rubber, Weight 0.34 Lb, Width 6-1/4" 159 Mm, Models Used In, Hamilton Beach Hbh750 Hbh755
