Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 990230400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach 990230400 Oval Vacuum Chamber Seal
Item:
#1437488
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 990230400 |
| Manufacturer Part # | 990230400 |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 12" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach 990230400 Oval Vacuum Chamber Seal
$39.96
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 990230400 Oval Vacuum Chamber Seal