Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach HAM250014100 Bearing .313 Idx .866 Odx .273w
Item:
#1179991
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | HAM250014100 |
| Manufacturer Part # | HAM250014100 |
| Height | 0.87" |
| Width | 0.27" |
| Depth | 0.31" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach HAM250014100 Bearing .313 Idx .866 Odx .273w
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach HAM250014100 Upper Bearing, Peer .313" Id X .866" Od X .273" Wide Double Sheathed, Hamilton Beach 936 941 948 950
