Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach HAM31109110000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach HAM31109110000 Container (s/s)
Item:
#1178705
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | HAM31109110000 |
| Manufacturer Part # | HAM31109110000 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Republic of Korea |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach HAM31109110000 Container (s/s)
$125.17
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach HAM31109110000 Material Stainless Steel, Weight 2.09 Lb

