FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hamilton Beach .
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach HAM91503
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach HAM91503 3hp 2sp Hd Blender 64 Oz Container
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | HAM91503 |
| Manufacturer Part # | HAM91503 |
| Height | 10.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 14.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach HAM91503 Material Copolyester Container, Metal Drive Coupling, Horse Power 3, Switch Action High/low/pulse Power Stop And Jump, Capacity 64 Fl Oz, 1893 Ml, Type Motor Temperature And Jar

