$335.80
$494.00
Compare Price
You save
$158.20
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach HBB255S 32 Oz Blender Rio Bar 2 Speed
Item:
#1195639
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | HBB255S |
| Manufacturer Part # | HBB255S |
| Height | 8.5" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 16.9" |
| Weight | 9.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach HBB255S 32 Oz Blender Rio Bar 2 Speed
$335.80
$494.00
You save
$158.20
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach HBB255S 32 Oz Blender Rio Bar 2 Speed