$72.62
$94.00
Compare Price
You save
$21.38
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach HVCP30608 Vacuum Sealer Pouch 6"x8" 3 Mil 1000 Pk
Item:
#2231320
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | HVCP30608 |
| Manufacturer Part # | HVCP30608 |
| Height | 1" |
| Width | 8" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach HVCP30608 Vacuum Sealer Pouch 6"x8" 3 Mil 1000 Pk
$72.62
$94.00
You save
$21.38
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach HVCP30608 Vacuum Sealer Pouch 6"x8" 3 Mil 1000 Pk
