Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hamilton Beach SB961 Strainer Stainless Basket And Blade
Item:
#1195916
Technical details
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | SB961 |
| Manufacturer Part # | SB961 |
| Height | 4.44" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Hamilton Beach SB961 Strainer Stainless Basket And Blade
$437.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach SB961 Strainer Stainless Basket And Blade
