Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hardt 3346 Chain Inf 35/43 Assembled 70 1/4
Item:
#1482819
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 3346 |
| Manufacturer Part # | 3346 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hardt 3346 Chain Inf 35/43 Assembled 70 1/4
