Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hardt 3759 Solenoid Valve Inf3000(water
Item:
#1482825
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 3759 |
| Manufacturer Part # | 3759 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hardt 3759 Solenoid Valve Inf3000(water