Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hardt 4010 Transformer 120v Primary 24v Secondary/40va
Item:
#1323089
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 4010 |
| Manufacturer Part # | 4010 |
| Height | 2.38" |
| Width | 2.56" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hardt 4010 Transformer 120v Primary 24v Secondary/40va
