Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 5972
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hardt 5972 Clevis Pin S/s 3/16 X 2 1 /2
Item:
#1323097
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 5972 |
| Manufacturer Part # | 5972 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hardt 5972 Clevis Pin S/s 3/16 X 2 1 /2
$26.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hardt 5972 Clevis Pin S/s 3/16 X 2 1 /2
