Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 99-14326
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hardt 99-14326 Drain Valve Sub Assy Top Infgc
Item:
#1323115
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 99-14326 |
| Manufacturer Part # | 99-14326 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 2.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hardt 99-14326 Drain Valve Sub Assy Top Infgc
$250.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hardt 99-14326 Drain Valve Sub Assy Top Infgc
