$166.77
$184.00
Compare Price
You save
$17.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 00-03-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 00-03-0001 Extension
Item:
#1180604
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 00-03-0001 |
| Manufacturer Part # | 00-03-0001 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 00-03-0001 Extension
$166.77
$184.00
You save
$17.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 00-03-0001 Tail Piece Extension Kit, Hatco

