$88.03
$111.00
Compare Price
You save
$22.97
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02-01-029-00 Float Switch
Item:
#1141072
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-01-029-00 |
| Manufacturer Part # | 02-01-029-00 |
| Height | 5" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Hatco 02-01-029-00 Float Switch
$88.03
$111.00
You save
$22.97
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-01-029-00 Float Switch Hatco Uses - Flange On Top -black For Common, Yellow N.o. Red N.c, Hatco Fdw Fs Fshc Fst Series Fsd Fsdt

