Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.01.061.00 Relay Cube 24vdc 10a S
Item:
#1321350
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.01.061.00 |
| Manufacturer Part # | 02.01.061.00 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Malaysia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.01.061.00 Relay Cube 24vdc 10a S