$864.66
$954.00
Compare Price
You save
$89.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.01.086
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.01.086 Thermostat
Item:
#1182812
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.01.086 |
| Manufacturer Part # | 02.01.086 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 02.01.086 Thermostat
$864.66
$954.00
You save
$89.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.01.086 Solid State Thermostat Control, Hatco Food Warmer Gr2sdd

