Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.01.319.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.01.319.00 User Interface Board Hzm
Item:
#1482952
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.01.319.00 |
| Manufacturer Part # | 02.01.319.00 |
| Height | 2" |
| Width | 2.88" |
| Depth | 3.31" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.01.319.00 User Interface Board Hzm
