Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02-03-015 Fuse
Item:
#1140722
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-03-015 |
| Manufacturer Part # | 02-03-015 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-03-015 Jjs-60 Fuse 600v 60 Amp, T-tron Space Saver Very Fast Acting, 11/16" X 1 9/16"

