KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.03.023
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.03.023 Fuse Block
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.03.023 |
| Manufacturer Part # | 02.03.023 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.03.023 Fuse Block 600v-30amp, Hatco Boosters Compact And Imperial, C-12 C-13 C-15 C-18 C-24 C-27 C-30 C-39 C-4 C-45, C-5 C-54 C-58 C-6 C-7 C-9 S-12 S-13 S-15 S-18, S-24 S-27 S-30 S-36 S-39 S-40 S-45 S-54 S-57 S-58, S-6

