$44.83
$71.95
Compare Price
You save
$27.12
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.03.032.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.03.032.00 Fuse
Item:
#1140674
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.03.032.00 |
| Manufacturer Part # | 02.03.032.00 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Hatco 02.03.032.00 Fuse
$44.83
$71.95
You save
$27.12
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.03.032.00 Fuse

