Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.04.510
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.04.510 Element Booster 346v 5000w
Item:
#1182070
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.04.510 |
| Manufacturer Part # | 02.04.510 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.04.510 Element Booster 346v 5000w

