$49.85
$55.00
Compare Price
You save
$5.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-05-295
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02-05-295 Heating Element 120v/250w Blanket
Item:
#1193011
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-05-295 |
| Manufacturer Part # | 02-05-295 |
| Height | 5.35" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 02-05-295 Heating Element 120v/250w Blanket
$49.85
$55.00
You save
$5.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-05-295 Humidity Blanket

